: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

КОНДИЦІОНЕРИ

chigo agents

Banner 2 01

Баннер 250х120

КОТЛИ

vaillant boiler repairs

Вентиляція

pritochno vityazhnaya ustanovka prana 150

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ гуртових продаж:

Ігор Митар       

тел.: +38 097 929-79-59

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Алергія, головні болі, хронічна втома?

 

Спробуємо розібратися. Отже дискомфорт: стан організму коли «чогось не вистачає» і щось «не так». Алергія, головні болі, втома - це теж, загалом дискомфорт, але більш явно виражений. Алергія — це як правило, реакція організму на щось. У нашому варіанті це реакція на спори грибків (якщо огороджувальні конструкції уражені), затхле повітря і запахи (причина недостатня вентиляція).

Що стосується втоми і постійних головних болів (без видимої причини) то їх причиною, швидше за все, буде недостатній обсяг повітрообміну або «не свіже повітря». І ще одне спостереження - прогулянка по лісі знімає втому, і головні болі.

Щоб почуватись бадьорим, висипатись вночі, забути про головний біль необхідно дихати енергетично якісним повітрям.

 

Що ж ми знаємо сьогодні про енергетично якісне повітря?

 

Точно знаємо, що іонів в наших приміщеннях катастрофічно мало. Звичайно, в магазині можна купити «іонізатор» або навіть кілька, толку від цього правда не буде ніякого. Проблема в тому, що іони, щоб бути корисними, повинні бути достатньо «енергетичними», настільки, енергетичними, щоб зуміти дійти до крові. Позитивні приклади з люстрою А.Чіжевского, не зовсім вдалі, оскільки сам автор використовував досить потужні установки для отримання іонів (до 150 000 вольт!) І розглядав процес «іонізації» як лікувальний «процес вітамінізації».

 

Добре відомо, що на вулиці іонізація повітря часто на порядок вище, ніж у кімнаті. Значить наша головна задача - просто без втрат подати це природою іонізоване повітря в приміщення. Зробити це можна тільки за умови, що вентиляційна система буде мати максимально короткий повітропровід, а значить, буде прямоточною, точніше буде системою «ПРАНА».

Якщо вже заговорили про «пране», та про те, що було відомо 5-6 тисяч років тому, і успішно забуто сьогодні, то згадаємо: пране - це енергія життя. Хочемо довго і щасливо жити - потрібно берегти пране. І ще, якщо хочемо бути бадьорими і здоровими, пам'ятаємо і про «тіло повітря» - вайю. Звичайно ці питання для фахівців,а для нас з вами споживачів - головне одне, ми хочемо «свіжого» повітря. А оскільки поліпшити якість повітря не можливо за визначенням, нам залишається тільки одне, вибрати для себе таку вентиляційну систему яка:

- Максимально збереже природний іонний склад повітря

- Не порушить тіло повітря вайю, а в повітрі збереже життєву енергію пране

Довідка :

вайю - органічне повітря

Вайю (повітря) - життєва сила (не слід забувати: у традиції Йоги і Аюрведи під кожним з елементів розуміється не тільки відповідні йому аспекти щільного, або фізичного тіла (стхула-шаріра)),-а і його функціональні прояви в тілі тонкому, або енергетичному (сукшма-шаріра) є подих життя, основа людської сили, то, від чого спочатку залежить життєздатність і фізіологічна активність всіх систем і органів (як стхула-Шаріра, так і сукшма-Шаріра). Основна життєва сила локалізована в серце і називається Прана-вайю. Функції Прана-вайю - загальне управління диханням, поглинанням їжі, роботою серця і циркуляцією крові у великих і середніх кровоносних судинах.

Порушення функцій Вьяна-вайю виражається в синдромах загального характеру, які проявляються нелокальної, а по всьому тілу.