: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

КОНДИЦІОНЕРИ

chigo agents

Banner 2 01

Баннер 250х120

КОТЛИ

vaillant boiler repairs

Вентиляція

pritochno vityazhnaya ustanovka prana 150

Контакти

contact-icon
 
ПП "АнтиХолод" 
46010, м. Тернопіль вул. Поліська 1 (3 поверх)
Територія НАФТОБАЗИ

+38 (0352) 25-74-78

+38 (0352) 42-72-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ гуртових продаж:

Ігор Митар       

тел.: +38 097 929-79-59

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

спасибо fmcinema.ru
книги здесь, на korall-93.ru

Твердопаливні котли - переваги і недоліки

Тенденція до дорожчання традиційних видів енергії змушує до пошуку альтернативних видів енергії. Тому все більше людей переконується в ефективності котлів на твердому паливі. Використання в опалюванні таких регенераційних видів палива є безпечним для довкілля.А оскільки вид енергії є умовно поновлюваним, то не спостерігається тенденції до його дорожчання.

Твердопаливні котли можуть бути орієнтовані на широкий спектр споживання : від побутового до промислового використання. Особливо цікавою буде пропозиція для підприємств, що займаються деревообробною промисловістю, адже окрім основних видів палива можна спалювати деревообробні відходи. Спалювання відходів допомагає не лише в утилізації, але і істотно дозволяє заощадити на опалюванні приміщень. Твердопаливні котли для опалювання приміщень будуть мало не єдиним ефективним рішенням в місцях де газ недоступний або підведення газу до об'єкту украй витратного.

Котли на твердому паливі мають ряд переваг, в порівнянні з іншими видами котлів. До них відносяться: доступність, автономність і дешевизна палива, а також те, що вибір палива залежить від самого хазяїна. Завдяки саме цим достоїнствам твердопаливні котли користуються популярністю в районах, де є труднощі з постачаннями електрики або газу. Асортимент твердопаливних котлів дуже високий, а паливо для них (наприклад, кам'яне вугілля) при відносно невисокої вартості дає величезний тепловий ефект.

Нині існує декілька видів твердопаливних котлів.

Класичні твердопаливні котли на колосникових гратах

твердопаливні котли, пиролизные котли, котли тривалого горіння

У традиційних твердопаливних котлах за підтримку температури відповідає датчик температури, що управляє повітряною заслінкою. Якщо температура води занадто висока - датчик закриває заслінку, а якщо температура низька, то датчик відкриває заслінку. Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 2 до 6 годин на одному завантаженні.

 

 

 

Класичні твердопаливні котли наприклад: VIADRUS, RODA

Переваги

 • Віками перевірена технологія
 • Простота і надійність
 • Невисока ціна
 • Можливість використання різних видів палива

Недоліки

 • Невисокий ККД
 • Практично повна відсутність регулювання температури теплоносія
 • Чутливість до вологості палива

Твердопаливні котли тривалого горіння

твердопаливні котли, пиролизные котли, котли тривалого горіння Твердопаливних котлів тривалого горіння можуть працювати на наступних видах палива : нафтопродукти, торф'яні брикети, дерево, буре і кам'яне вугілля, кокс. Від виду палива виходить і назва котла.

Моделі, що використовують як паливо тільки деревину і деревні відходи, дещо відрізняються від універсальних котлів тривалого горени. Такі котли відрізняються один від одного тільки тим, що камера згорання обладналася більш жаростійкими елементами, що покращують згорання палива і декілька іншої системою подачі повітря в місце горіння.

Твердопаливні котли тривалого горіння Candles або Stropuva, WICHLACZ

Переваги

 • Час роботи котла на одному завантаженні вугіллям до 5-х діб
 • Час роботи котла на одному завантаженні дровами до 2-х діб o Незалежність

Недоліки

 • Низький ККД (близько 80%)
 • Відсутність регулювання температури теплоносія
 • Високі вимоги до якості палива
 • Основний недолік: працюють циклом: завантаження палива - розжиг - горіння - загасання - чищення котла. Дозагрузка палива технічно можлива, але абсолютно недоцільна.

Розрізняють також пиролизные котли і котли твердопаливні з бункерами, що працюють на пеллетах.

твердопаливні котли, пиролизные котли, котли тривалого горіння В газогенераторних або пиролизных котлах, на відміну від традиційних, горить саме деревний газ, що виділяється з дрів під дією високих температур. Проходячи через форсунку, газ горить жовтим, або, що найчастіше відбувається, безбарвним полум'ям. Внаслідок такого горіння утворюється мала кількість золи і сажа. ККД пиролизных котлів досягає 85%, до їх недоліків відносять високу вартість і потребу в сухих дровах (на сирій деревині такі котли не горять). Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 5 до 12 годин на одному завантаженні.

Газогенераторні (пиролизные) котли, наприклад: Atmos, Orlan

Переваги

 • Високий ККД
 • Великі інтервали між дозагрузками палива
 • Широкий діапазон регулювань
 • Надійність і зручність в експлуатації

Недоліки

 • Потребують підключення до електроживлення
 • За відсутності футерування камери завантаження чутливі до вологості палива
 • При неповному футеруванні камери згорання дуже швидко виходять з ладу із-за прогорання стінок

Твердопаливні котли на пеллетах

твердопаливні котли, пиролизные котли, котли тривалого горіння

Котли твердопаливні з бункерами працюють на пеллетах - деревні клапті і відходи, спресовані в гранули. Розміри пеллет досить малі: 5 - 70 міліметрів в довжину і 6 - 10 міліметрів в товщину. Купити таке паливо на території СНД сьогодні дуже непросто, тому котли твердопаливні Україна на пеллетах користуються не занадто великою популярністю. Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 2 до 15 діб залежно від об'єму паливного бункера.

Твердопаливні котли на пеллетах наприклад: RODA

Переваги

 •  Великі інтервали між завантаженнями палива
 • Досить високий ККД
 • Широкий діапазон регулювань
 • o Паливо упаковане в зручні поліетиленові пакети

Недоліки

 • Потребують підключення до електроживлення
 • Висока вартість: як самих котлів, так і палива до них

Матеріали

Основний матеріал для виготовлення твердопаливних котлів це сталь і чавун. Кілька років тому масово використовували чавунні котли із-за таких переваг як хороша протидія корозії, але зараз чавун використовують кожного разу менше, тому на заміну їм прийшли сталеві котли (товщина 5-8мм-Котлова сталь), які хоч податливіші до різниці температур, та зате менше чутливі до перепаду температур між витікаючих і таких, що входять температурою до 60С (чавунні до 30 С-секции тріскаються. Сталеві котли мають меншу інерцію і однаково з чавунними дозволяють природну циркуляцію, при цьому мають більшу продуктивність до 80%.

Управління горінням

Управління спалюванням досягається за допомогою регулювання подачі повітря в камеру згорання. У простих версіях котлів регулювання здійснюється за допомогою механічного елементу що реагує на температуру і відповідно відкриває дверці вхідного повітряного отвору на більш або меншу величину. Такий спосіб є надійним і працює без підключення до електромережі, але він не дозволяє точно управляти і конролюваты процес горіння плавно.

Яке використовувати паливо?

Традиційно твердопаливні котли мають ККД на рівні 80%, такі високі показники досягаються за допомогою контролю спалювання за допомогою автоматики. За таких умов горіння на деревині триває від 4-12 годин, а на якісному вугіллі в 20год.

Для твердопаливних котлів використовуваної переважно вугілля, деревина, торфянни брекеты, вугільний пил, антрацит, деревна стружка. Хоча найбільшою популярністю користується дерево і вугілля залежно від регіонального розташування об'єкту опалювання

Енергоефективність досягається за допомогою продуманої конструкції котлів, де повітря перш ніж потрапити в камеру згорання нагрівається проходячи між подвійними стінками, і за допомогою водяного рукава, який в будь-якому місці поглинає вироблене тепло разом з термоізоляцією навколо котла робить твердопаливний котел високотехнологічним рішення якщо говорити про опалювання приміщень.

 

 

Компанія АнтиХолод продає та встановлює твердопаливні котри різних Європейських виробників, ціни на котрі ви можете завантажити нижче:

Скачати прайс-лист на Чеські котли Viadrus    excelfiles

Скачати парйс-лист на Нвмецькі котли RODA  excelfiles

Скачати парйс-лист на Чеські котли Atmos      excelfiles

 

На постійній основі діє гнучка система знижок (до 20%).

Зверніться до нас - і наші спеціалісти підберуть найоптимальніший котел для ваших потреб.